Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

РУЛЬЄ Карл Францевич (1814-1858) — за походженням француз, але народився й виріс у Росії (у Нижньому Новгороді), один з перших зоологів-еволюціоністів, винахідник павільйонного вулика. Р. закінчив Московську медико-хірургічну академію, 1842 року став професором Московського університету. Він був прибічником теорії Дарвіна, активно пропагував її. 1857 року Р. опублікував книгу «Три відкриття в природній історії бджоли». Р. дуже любив бджіл й об'єднав багатьох учених, які пізніше стали відомими діячами в бджільництві; він відіграв величезну роль у розвитку практичного бджільництва в Росії.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.