Бджільництво - словник-довідник

РЯСТ (чубарка) — багаторічна трав'яниста рослина. Найбільший інтерес для бджільництва становить Р. Галлера, Росте в лісах, зустрічається серед чагарників, любить перегнійні ґрунти. Рослина досягає заввишки 40 см. Стебло росте з міцної й щільної бульби. Листя почергове, двічі трійчасте, черешкове. Квітки неправильні, зібрані в грона, світло-пурпурного кольору. Квітка має 4 пелюстки, верхній із прямою або ледь загнутою шпоркою. Два внутрішні пелюстки прикривають зрослі у два пучки тичинки й зав'язь. Через таку будову квітки бджолам важко добувати нектар. Р. цвіте на 4- 5-й рік свого життя наприкінці квітня — початку травня.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.