Бджільництво - словник-довідник

БІОВЕТИН антибіотик, дрібний кристалічний порошок темно-жовтого кольору. У воді не розчиняється. До складу препарату входить 25 % біоміцину. Випускається в герметично закритих флаконах. Використовується при захворюванні й для профілактики захворювань бджіл на гнилець.

У бджільництві Б. використовується для запилення стільників і бджіл у розрахунку 1-2 г препарати на рамку, тричі через кожні 5—7 днів. Із сім'ями, які не видужали після першого курсу лікування, проводять наступне лікування з тими ж дозуваннями до повного їхнього видужання.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.