Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

СВАММЕРДАМ Йоганн (1637-1685) — знаменитий голландський лікар, натураліст, основоположник анатомічного вивчення бджіл. Користуючись примітивними збільшувачами того часу, він надзвичайно точно описав дрібні деталі будови комахи. Він першим дав докладний опис статі трьох особин сім'ї бджіл, довівши, що матка жіночої статі й кладе яйця. 1673 року видав книгу «Трактат про бджіл».

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.