Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

СЕКЦІЙНА РАМКА призначена для одержання стільникового меду в невеликих кількостях секціями. Величина їх розрахована так, щоб у рамку завбільшки 435 х 230 мм входило 8 С. р., а в магазинну — 4 (рис. 28), тобто розмір кожної секції складав 110 х 110 мм. В українському вулику-лежаку верхній брусок рамки повинен мати перетин 20 х 25 мм, нижній брусок — 15x15 мм; перетин бічних планок — 10 х 25 мм.

С. р. виготовляють із деревної тріски завтовшки 2 мм і завширшки 35 мм. Щоб полегшити бджолам перехід на С. р., у бічних планках роблять спеціальні вирізи. Секції поміщають у магазинні рамки. Одна секція може давати до 400 г запечатаного меду.

Навощувати С. р. краще штучною вощиною, трохи тоншою за стандартну та з укрупненими основами чарунок. С. р. ставлять у гнізді трохи ширше, ніж звичайні, тому що відбудовують глибші чарунки.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.