Бджільництво - словник-довідник

СЕКЦІЙНА РАМКА призначена для одержання стільникового меду в невеликих кількостях секціями. Величина їх розрахована так, щоб у рамку завбільшки 435 х 230 мм входило 8 С. р., а в магазинну — 4 (рис. 28), тобто розмір кожної секції складав 110 х 110 мм. В українському вулику-лежаку верхній брусок рамки повинен мати перетин 20 х 25 мм, нижній брусок — 15x15 мм; перетин бічних планок — 10 х 25 мм.

С. р. виготовляють із деревної тріски завтовшки 2 мм і завширшки 35 мм. Щоб полегшити бджолам перехід на С. р., у бічних планках роблять спеціальні вирізи. Секції поміщають у магазинні рамки. Одна секція може давати до 400 г запечатаного меду.

Навощувати С. р. краще штучною вощиною, трохи тоншою за стандартну та з укрупненими основами чарунок. С. р. ставлять у гнізді трохи ширше, ніж звичайні, тому що відбудовують глибші чарунки.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.