Бджільництво - словник-довідник

СЕРАДЕЛЛА — однолітня кормова рослина із сімейства бобових. Стебло тонке, заввишки досягає 60-65 см. Листя непарноперисте. Квітки блідо-рожеві. На одній рослині налічується до 300 квіток, колена з яких виділяє в добу до 0,1 мг цукру. Плід — членистий біб. Цвіте з червня по вересень, чим забезпечує бджолам пізній узяток. Медопродуктивність — 30-35 кг з 1 га.

Для бджільництва особливий інтерес становлять посіви на насіння й зелений корм. Рекомендується висівати на припасічних ділянках і в міжрядді садів, особливо в суміші з фацелією. Насіння культур беруть у такій пропорції: повна норма насіння С. і 2/3 норми фацелії.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.