Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

СИНЮХА БЛАКИТНА, або лайка-трава, — багаторічна трав'яниста рослина із родини синюхових. Росте у вологих місцях, у долинах і на берегах рік, на луках, узліссях лісу, у балках, серед чагарників. Рослина досягає 120 см заввишки. Кореневище коротке, товсте, від нього відходять численні довгі тонкі корінці сірувато-жовтого кольору. Стебло пряме, нерозгалужене. Листя велике, розташоване по черзі, непарноперисте, нижнє — на довгих, верхнє — на коротких черешках, із 15-27 листочками. Квітки великі, зібрані в гроноподібні суцвіття, синього або синьо-лілового кольору. Плід — куляста багатонасінна коробочка. Цвіте в червні — липні. С. б., що росте в лісовій зоні, дає багато пилку й нектару.

Коріння рослини містить сапоніни, органічні кислоти, ефірну олію, крохмаль, жирні олії. Для тварин С. г. отруйна.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.