Бджільництво - словник-довідник

СИСТЕМИ РАМКОВИХ ВУЛИКІВ — визначаються розміром і формою рамок (квадратні, низько-широкі, вузько-високі), а також залежать від конструкції: розміру рамок, їхньої кількості, форми вуликів, у які вони вставляються (вертикальні, горизонтальні). Незалежно від стіни рамковий вулик може бути дерев'яним, солом'яним або з якого-небудь іншого теплого й пористого матеріалу.

У цей час частіше використовуються такі С. р. в.:

— багатокорпусний (не менше 4 корпусів) одностінний, у кожному корпусі якого по 10 рамок завбільшки 435 х 230 мм;

   двокорпусний одностінний, по 12 рамок завбільшки 435 х 300 м;

   одностінний вулик-лежак на 20 рамок завбільшки 435 х 300 мм;

   двостінний вулик, у гніздовому корпусі 14 рамок завбільшки 435 х 145 мм, у магазинному відділі на 2 магазини: по 12 рамок завбільшки 435 х 145 мм, зі стовщеними стільниками, у кожному з яких можна вмістити по 14 гніздових рамок (при двокорпусному утриманні бджіл).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.