Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

СИСТЕМИ РАМКОВИХ ВУЛИКІВ — визначаються розміром і формою рамок (квадратні, низько-широкі, вузько-високі), а також залежать від конструкції: розміру рамок, їхньої кількості, форми вуликів, у які вони вставляються (вертикальні, горизонтальні). Незалежно від стіни рамковий вулик може бути дерев'яним, солом'яним або з якого-небудь іншого теплого й пористого матеріалу.

У цей час частіше використовуються такі С. р. в.:

— багатокорпусний (не менше 4 корпусів) одностінний, у кожному корпусі якого по 10 рамок завбільшки 435 х 230 мм;

   двокорпусний одностінний, по 12 рамок завбільшки 435 х 300 м;

   одностінний вулик-лежак на 20 рамок завбільшки 435 х 300 мм;

   двостінний вулик, у гніздовому корпусі 14 рамок завбільшки 435 х 145 мм, у магазинному відділі на 2 магазини: по 12 рамок завбільшки 435 х 145 мм, зі стовщеними стільниками, у кожному з яких можна вмістити по 14 гніздових рамок (при двокорпусному утриманні бджіл).

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.