Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

БІОМІЦИН антибіотик групи тетрацикліну. Кристалічний порошок золотаво-жовтого кольору. Смак гіркий. При температурі повітря 18 °С розчиняється в 77 частинах води.

У бджільництві Б. використовується для профілактики й лікування гнильцевих захворювань бджіл. Спосіб застосування: підгодівля бджіл цукровим сиропом з Б. у пропорції 300-500 тис. ОД на 1 л сиропу, з розрахунку 100 мл сиропу на рамку бджіл. Обприскування стільників і бджіл водяним розчином Б. у концентрації 500 тис. ОД на 1 л води, по 100 мл розчину на рамку. Обприскування стільників і бджіл лікувальним дустом з Б. у концентрації 25 млн. ОД на 1 кг сухого розріджувача (цукрова пудра, крохмалі тощо), по 2 г дусту на рамку.

Лікувально-профілактичну обробку бджолиних сімей проводять тричі, через кожні 5-7 днів. Сім'ї, які не вилікувалися після проведеного курсу лікування, повинні пройти повторний курс за тією ж схемою, і так до повного видужання.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.