Бджільництво - словник-довідник

СОЛОМ'ЯНИЙ ВУЛИК частіше використовують у безлісній зоні. Виготовляють його зазвичай з житньої соломи, рідше озимої.

Основа корпуса являє собою дерев'яний каркас. Дно вулика роблять дерев'яним або з пресованої соломи та дротом кріплять до стінок. Дах роблять двосхилим, обов'язково з двома рейками на гребені, між якими закладають два пуки соломи, спрямовані донизу. Рейки збивають одна з одною. Також прив'язують дві додаткові рейки уздовж дощок обв'язки даху. З обох кінців до них кріплять дощечки 60 х 15 мм удовж солом'яного даху, що утворює фронтон і не дає соломі розпадатися. С. в. вигідний тим, що він тепліший, ніж дерев'яний, але вимагає додаткового захисту проти гризунів, опадів, мало служить при кочівлі пасік. Основним недоліком С. в. є те, що його практично неможливо дезінфікувати.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.