Бджільництво - словник-довідник

СОФОРА ЯПОНСЬКА — цінний медонос із родини бобових. Декоративна рослина, використовується для озеленення населених пунктів і для створення пришляхових і полезахисних насаджень. Вирощують на Кавказі, у Середній Азії й на півдні України. Листопадне дерево-заввишки до 25 м. Крона округла, розкидиста. Листя непарноперисте, з 9-13 листочками. Листочки довгасто-яйцеподібні, на верхівці гострі, зверху зелені, знизу — сизуваті. Квітки метеликового типу. Віночок блідо-жовтий. Плід — циліндричний біб з 1-5 насінинами. Зацвітає в червні — липні. Цвітіння триває майже місяць. Окремі квітки живуть 3- 4 дні. У цієї рослини добре виражена періодичність цвітіння. Під час рясного цвітіння на одному дереві може налічуватися до 500 тис. квіток. Вміст цукру в нектарі складає 50 % .


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.