Бджільництво - словник-довідник

БОБОВО-ЗЛАКОВО-ГІРЧИЧНА СУМІШ — складається з гороху, вівса й гірчиці. Це компоненти, які позитивно впливають один на одного. Бобові культури збагачують ґрунт азотом, що сприяє росту й розвитку вівса й гірчиці. Гірчиця й овес, у свою чергу, потужними стеблами підтримують кучеряві стебла бобових, що позитивно позначається при їхньому збиранні.

Цю суміш можна висівати за 2-3 строки, через кожні 1— 12 днів, це забезпечить бджолам тривалий узяток у літню пору. Бджоли добре відвідують квіти гірчиці, яка росте в сумішах. Ця суміш за нектароносністю не поступається найкращим медоносам.

Вагові пропорції для висіву бобово-злакових культур і гірчиці повинні бути витримані. Наприклад, для горохово-вівсяно-гірчичної суміші беруть гороху 200, вівса 60 і гірчиці 4 кг на 1 га. Цю суміш можна використовувати як зелений корм і сіно для рогатої худоби, а також пускати на зерно.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.