Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

СТЕРНІТИ дрібні вентральні пластинки, що знаходяться на черевці бджоли. Із С. межують тергіти, спинні пластинки. Сусідні С. і тергіти часто перекривають один одного й пов'язані між собою міжсегментальними мембранами. Між сусідніми тергітами та С. є довгі втягувальні м'язи, що при скороченні стягають сегменти разом. Від такого взаємозв'язку черевце бджоли може розтягуватися та скорочуватися в горизонтальному й вертикальному положенні.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.