Бджільництво - словник-довідник

СТЕРНІТИ дрібні вентральні пластинки, що знаходяться на черевці бджоли. Із С. межують тергіти, спинні пластинки. Сусідні С. і тергіти часто перекривають один одного й пов'язані між собою міжсегментальними мембранами. Між сусідніми тергітами та С. є довгі втягувальні м'язи, що при скороченні стягають сегменти разом. Від такого взаємозв'язку черевце бджоли може розтягуватися та скорочуватися в горизонтальному й вертикальному положенні.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.