Бджільництво - словник-довідник

СТІЛ ДЛЯ РОЗПЕЧАТУВАННЯ СТІЛЬНИКІВ являє собою дерев'яний ящик на ніжках із двома брусками вгорі, між якими підвішують розпечатувані стільники.

Металеве дно встановлюється з нахилом убік зливу, над ним укріпляється металева сітка з діаметром чарунок 3 мм. У центрі С. д. р. с. установлюють дві рами з металевою сіткою під кутом один до одного. Ці рами є опорою при розпечатуванні стільників.

Медяні стільники перед розпечатуванням укладають на один кінець С. д. р. с., а розпечатані за допомогою пасічного ножа перекладають на інший кінець, ближче до медогонки. Об внутрішній край С. д. р. с. (під рамками) зчищають зрізані воскові кришечки, що падають на металеву сітку. Від воскових кришечок відділяється та стікає на дно мед, а з розпечатаних стільників мед відкачується за допомогою медогонки. Мед, що виливається на дно стола, періодично зливається в посуд. С. д. р. с. необхідний на пасіці, що має більше п'ятдесяти сімей.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.