Бджільництво - словник-довідник

СТІЛЬНИКИ БДЖОЛИНІ воскові будівлі медоносних бджіл, у яких вирощується потомство, складаються запаси корму мед і перга. У С. б. бувають чарунки різної величини бджолині, трутневі й маточники.

Кожний С. б. складається з вертикально розташованого середостіння, від якого відходять в обидва боки шестигранні призмові чарунки. Стінки чарунок схожі на перевернену тригранну піраміду, складену з трьох ромбиків. Кожна грань чарунки є спільною для цієї й сусідньої чарунки, а кожний із трьох ромбиків днища чарунки — спільний для двох чарунок, розташованих з боків С. б. Дена за своєю суттю саме складають середостіння. Така будова С. б. забезпечує більшу місткість, а також найбільшу міцність при мінімальній витраті воску на його будівництво. Товщина С. б. складає 25-32 мм. Середостіння може бути штучним (див. Штучна вощина).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.