Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

БОБОВО-ЗЛАКОВО-ФАЦЕЛІЄВА СУМІШ — висів бобових разом з вівсом і фацелією для розширення й поліпшення кормової бази бджільництва й тваринництва.

Суміш висівають на яровому полі за 2-3 строки, на полі, зайнятому парами, за 1-2 строки. Перший строк — на початку весни одночасно з основними зерновими культурами або вслід за ними, кожний наступний — через 10-12 днів після попереднього.

Починають збирати суміш на силос, сіно або косити на зелений корм тоді, коли фацелія перецвіла на 2/3-3/4 за довжиною завитка. Більш ранній збір призводить до скорочення періоду узятку.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.