Бджільництво - словник-довідник

БОБОВО-ЗЛАКОВО-ФАЦЕЛІЄВА СУМІШ — висів бобових разом з вівсом і фацелією для розширення й поліпшення кормової бази бджільництва й тваринництва.

Суміш висівають на яровому полі за 2-3 строки, на полі, зайнятому парами, за 1-2 строки. Перший строк — на початку весни одночасно з основними зерновими культурами або вслід за ними, кожний наступний — через 10-12 днів після попереднього.

Починають збирати суміш на силос, сіно або косити на зелений корм тоді, коли фацелія перецвіла на 2/3-3/4 за довжиною завитка. Більш ранній збір призводить до скорочення періоду узятку.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.