Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

СТРОКАТИЙ РОЗПЛІД запечатані чарунки розкидані по всім стільнику з інтервалом в одну-дві порожні чарунки.

У сім'ї, ураженій яким-небудь інфекційним захворюванням, матка кладе яйця також в чарунки, звільнені від трупів личинок. Оскільки уражені личинки гинуть у різному віці, то й матка засіває чарунки в міру їхнього звільнення. У такому випадку з'являється С. (за віком) р., де поруч із запечатаними чарунками можуть бути й порожні, і з загиблими личинками. Якщо бджоли вчасно видаляють із гнізда загиблий розплід, після інфекційного захворювання, то С. р. можна сплутати з розплодом старої матки, яка часто пропускає чарунки, або з розплодом на стільнику, де були розкидані чарунки, до цього зайняті пергою.

С. р. свідчить про проблеми в бджолиній сім'ї й вимагає ретельного огляду після загальної ревізії. До огляду наступної сім'ї беруться, продезінфікувавши руки й інвентар.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.