Бджільництво - словник-довідник

СУЛЬФАДИМЕЗИН — антибіотик. Порошок білого або жовтуватого кольору. Погано розчиняється у воді й добре — у лужних розчинах, розведених розчинах кислот.

С. рекомендується використовувати при захворюванні бджіл нозематозом. Дають препарат із цукровим сиропом з розрахунку 1 гС. на 1 л сиропу. Спочатку 1 гС. розчиняють в 100 мл кип'яченої теплої води з 0,5 % харчової соди, потім усе змішують із сиропом. Лікувальний сироп дають сім'ям 3-4 рази, по 100 мл на вуличку з інтервалом в 5 днів.

Результативним є запилення хворих на нозематоз бджіл. 2- 3 г С. змішують із 18-20 г крохмалю або цукрової пудри й розпорошують на медяні стільники. Запилення проводять 3-4 рази через 4-5 днів. Таке запилення є також профілактичним.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.