Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

СУЛЬФАНТРОЛ — дрібнокристалічний порошок білого кольору. Розчиняється у воді (1:10). Розчини С. стійкі при кип'ятінні протягом 15 хв.

С. використовують у бджільництві при захворюванні бджіл американським і європейським гнильцями. Лікувальний сироп дають по 250 мл на вуличку бджіл, здоровим сім'ям також дають його з профілактичною метою. Лікувальний сироп готують з 1 частини цукру й 1 частини води. Цукор не повинен підгоряти. Сироп остуджують до ЗО °С, додають у нього 1-2 г С. у суміші з іншими препаратами. Сироп дають двічі-тричі на день через кожні 7 днів.

Препарат зберігають у сухому місці, у щільно закупореному посуді.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.