Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

СУЛЬЦИМІД НАТРІЮ — натрієва сіль сульфанілциаміду. Білий кристалічний порошок, може бути й жовтуватого відтінку. Легко розчиняється у воді. Без запаху. На смак гіркуватий.

У бджільництві використовується для лікування бджіл, уражених європейським і американським гнильцями. Дається препарат у суміші з цукровим сиропом з розрахунку 2 г С. н. на 1 л. Перед додаванням у сироп, препарат розчиняють у невеликій кількості гарячої води. На вуличку бджіл дають по 100 мл лікувального сиропу через кожні 5-7 днів, поки бджоли не видужають.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.