Бджільництво - словник-довідник

БОЛИГОЛОВ КРАПЧАСТИЙ — пилконіс, росте на бур'янистих місцях (у канавах, уздовж доріг, а також у садах і городах) майже на всій європейській частині. Дворічна трав'яниста рослина родини зонтичних. Висота стебла 1-1,5 м. Саме стебло борознисте, зовсім голе, біля основи є темно-червоні плями. Листя вгорі темно-зелене, знизу ясно-зелене, трикутної форми, триперисте, черешки дудчасті. Зонтики складні з 7-10 променів, трохи опуклі. Квітки білі. Бджіл приваблює запах квітки. Але нектар і пилок Б.к. небезпечні для бджіл.

Рослина видає неприємний запах і містить сильну отруту, що використовується в медицині.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.