Бджільництво - словник-довідник

СУЦІЛЬНИЙ ЗАСІВ відкладені маткою без пропусків і вкраплення трутневого розплоду яйця. Часто С. з. займає майже весь стільник від верху до низу. Якщо й зустрічаються порожні чарунки, то це ті, що їх бджоли не встигли очистити перед яйцекладкою матки. У період росту сім'ї є до 40 тис. чарунок з розплодом, що займає більшу частину гнізда.

С. з. свідчить про те, що в сім'ї якісна матка, яка дає можливість одержувати багато бджіл одного віку. А оскільки стільник засівається маткою за 3-4 дні, то й звільняється він за такий самий строк. Тому в сім'ї відбувається природна зміна поколінь.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.