Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

СХОДНІ — застосовуються при посадженні бджіл у вулик під час перегону, об'єднання сімей, під час кімнатного обльоту, тобто в тих випадках, коли необхідно пересадити велику кількість бджіл. С. вигідно застосовувати, якщо прилітна дошка неширока, а узяток добрий і бджоли, які вертаються з повними зобиками, не долітаючи до вулика, падають на землю або траву. У такому випадку до прилітної дошки приставляють додаткові С., які забираються після закінчення узятку.

С. може бути лист фанери завдовжки близько 1 м і заввишки 50-70 см, із прибитими на краях невисокими бортиками. Той край фанери, який приставляється до вулика, роблять завуженим і без бортів.

С. установлюють перед льотком вулика, при цьому вузький край кладуть на прилітну дошку, широкий — упирається в землю.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.