Бджільництво - словник-довідник

ТАМАРИСК — чагарникова рослина із родини тамарискових, з тонкими й довгими пагонами. Світлолюбна, засухостійка, невибаглива до ґрунтів рослина. Може рости навіть на солончаках. Пагони зібрані в довгі гроноподібні суцвіття рожевого кольору. Зав'язь складається з 3-4 плодолистиків. Плід — коробочка, що розкривається на 3-4 стулки. Насіння дрібне з невеликими волосинками на верхівці.

Існує кілька видів Т., і всі вони є чудовими медоносами. Вони цвітуть у різний час: Т. Паласа — із серпня по вересень, Т. чотиритичинковий — із травня по червень, Т. одеський — з липня по вересень.

Розмножується Т. насінням, кореневими пагонами й черешками.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.