Бджільництво - словник-довідник

БОРОДАНЬ ЛІКУВАЛЬНИЙ — багаторічна трав'яниста рослина, отруйна для тварин. Росте в лісах, на луках, віддає перевагу супіщаним і піщаним ґрунтам. Стебло кучеряве, завдовжки до 150 см. Листя короткочерешкове, верхнє — ланцетоподібне. Квітки білі, зібрані в розгалужені напівзонтики. Плід — вузько-ланцетоподібна загострена листянка. Цвіте у квітні — травні.

Бджоли охоче відвідують квітки Б. л. з ранку до вечора. Мед запашний, світло-сріблистий, але занадто швидко кристалізується, тому давати його бджолам на зиму не рекомендується.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.