Бджільництво - словник-довідник

ТЕДІОН — безбарвні кристали, нерозчинні у воді, слабко розчиняються в спирті, ацетоні, трохи краще — у хлороформі. Т. використовують у вигляді суспензії для обприскування садів і бавовнику проти ураження їх рослинними кліщами.

Т. використовують для лікування акарапідозу. Одноразова витрата на сім'ю з 10 вуличок — 1г (на повний курс 10 г) Т. Перед лікуванням гніздо збирають у середині вулика, видаливши зайві стільники, обмежують його розділяльними дошками, закривають зверху й з боків папером, зашпаровують всі щілини у вулику, звужують льотки до 2-7 см (залежно від сили сім'ї), слабкі сім'ї з'єднують. Т. застосовують у вигляді таблеток вагою 1 г. Таблетку підпалюють і в тліючому стані «проганяють» через льоток дном вулика до задньої стінки. Десятикратно повторюють через день протягом місяця.

Для масового знищення дорослих браул на бджолах також застосовують дим 1-2 г Т. (з розрахунку на одноразову обробку на одну бджолосім'ю).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.