Бджільництво - словник-довідник

ТЕРГІТИ — спинні півкільця. Тіло бджоли складається із з'єднаних між собою кілець. Вони найбільш помітні в черевному відділі, тому що в області голови й грудей вони зрослися у єдине ціле. Т. черевного відділу являють собою хітинову пластинку зі стовщеним переднім краєм, на якій чудово видно два хітинові виступи. Т. і стерніти частково перекривають один одного та зв'язані між собою міжсегментальними мембранами. Перший Т. відрізняється від інших тим, що його передній край утворює стеблинку, якою з'єднує між собою грудний і черевний відділи.

Т. з'єднується зі етернітами й іншими Т. тонкою хітиновою перетинкою, завдяки якій черевце може розширюватися в поздовжньому напрямку. Найбільші розміри Т. спостерігаються в трутня, найменші — у робочої бджоли.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.