Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

ТІОФОС — складна фосфороорганічна отрута. Випускається у вигляді густого маслянистого 30% -вого концентрату темно-коричневого кольору й 1%-вого дусту, що нагадує запах часнику. Тіофос швидко руйнується на сонячному світлі, а також під дією кислот і лугів, втрачаючи при цьому інсектицидні властивості. Т. стійкий до високих температур.

Препарат є сильним інсектицидом проти кліщів, гусениць, метеликів тощо. Т. використовують у вигляді 0,03-0,1%-вої емульсії, ним запилюють садові й овочеві культури. Отрута просочується в тканини рослин і знищує шкідників і листовійок. Т., розчиняючись у тканинах рослин, швидко втрачає свої отрутні властивості.

Т. згубно діє на бджіл: при отруєнні вони стають нерухливими, спостерігається пронос. При обробці рослин Т. бджіл ізолюють на дві доби.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.