Бджільництво - словник-довідник

ТІОФОС — складна фосфороорганічна отрута. Випускається у вигляді густого маслянистого 30% -вого концентрату темно-коричневого кольору й 1%-вого дусту, що нагадує запах часнику. Тіофос швидко руйнується на сонячному світлі, а також під дією кислот і лугів, втрачаючи при цьому інсектицидні властивості. Т. стійкий до високих температур.

Препарат є сильним інсектицидом проти кліщів, гусениць, метеликів тощо. Т. використовують у вигляді 0,03-0,1%-вої емульсії, ним запилюють садові й овочеві культури. Отрута просочується в тканини рослин і знищує шкідників і листовійок. Т., розчиняючись у тканинах рослин, швидко втрачає свої отрутні властивості.

Т. згубно діє на бджіл: при отруєнні вони стають нерухливими, спостерігається пронос. При обробці рослин Т. бджіл ізолюють на дві доби.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.