Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

ТРУТНЕВА ВОЩИНА — стільник, який складається з трутневих чарунок, діаметр яких у середньому складає 7 мм, глибина — 16 мм. Чарунки для виведення трутнів бджоли зазвичай будують у кутах або внизу рамок, якщо вони навощені не цілими листами. У трутневі чарунки бджоли пергу не складають. Будівництвом трутневих чарунок бджоли займаються в період ройового інстинкту, а також під час рясного узятку. Запас трутневих стільників повинен бути на тих пасіках, де займаються їхнім племінним розведенням.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.