Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

ТРУТНЕЛОВКА — запобігає як залітанню трутнів у вулик, так і їхній вилітанню. Це дерев'яний ящик, розділений на дві частини дерев'яною планкою, на якій кріпляться 10 сітчастих лійок. Лійки призначені для виловлювання або ж виходу трутнів й одночасно запобігають залітанню трутнів у вулик. Робочі бджоли заходять усередину Т. через розділяльну решітку. Задня стінка Т. обладнана рухливою засувкою.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.