Бджільництво - словник-довідник

ТРУТНЕЛОВКА — запобігає як залітанню трутнів у вулик, так і їхній вилітанню. Це дерев'яний ящик, розділений на дві частини дерев'яною планкою, на якій кріпляться 10 сітчастих лійок. Лійки призначені для виловлювання або ж виходу трутнів й одночасно запобігають залітанню трутнів у вулик. Робочі бджоли заходять усередину Т. через розділяльну решітку. Задня стінка Т. обладнана рухливою засувкою.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.