Бджільництво - словник-довідник

ТУРНЕПС дворічна перехреснозапильна рослина із родини хрестоцвітих. Висота Т. від 20 до 100 см. Нижнє листя опушене, черешкове, стеблове сидяче, голе. Суцвіття на початку цвітіння щитовидні. Квітки жовті. Стручок загострений. Зацвітає в травні; цвітіння триває місяць. Т. чудовий медонос.

У перший рік вирощуються коренеплоди, використовувані як корм.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.