Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

УТЕПЛЮВАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ — використовуються в бджільництві для утеплення стін зимівників, порожнього вуликового простору і його стінок у вигляді бічних і стельових утеплювальних подушок і матів.

У.м. різні за своїми властивостях і характеризуються теплопровідністю й гігроскопічністю. Найкращими У. м. вважаються волокнисті: мох, клоччя, вата, повсть тощо.

Як У. м. можна використовувати сухе листя, хвою, солом'яну січку тощо. їх можна використовувати як у чистому вигляді, так і в суміші.

Солома швидко перегниває, тому нею краще набивати мати.

Тирса вирізняється високою теплопровідністю, але має тенденцію злежуватися, що утворює порожнечі у верхній частині засипання, тому нею краще утеплювати зимівники, а не стінки вуликів.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.