Бджільництво - словник-довідник

ФЕНОЛОГІЧНІ СПОСТЕРЕЖЕННЯ У БДЖІЛЬНИЦТВІ.

Фенологія — розділ біології, що вивчає закономірність і періодичність розвитку й цвітіння рослин у зв'язку зі зміною пір року. Щоб одержувати високі збори меду, бджоляр повинен не тільки володіти методами бджільництва, але й уміти визнавати строки зацвітання медоносних рослин.

Досвідчені бджолярі знають, що медозбір залежить не тільки від погодних умов, але й від того, наскільки активно цвіли рослини торік, здорові вони або виснажені, чи не постраждали після зими, чи не зазнали торік нападу з боку комах тощо.

Для того щоб спостереження за цвітінням медоносів приносили користь, щоб правильно скласти календар строків їхнього цвітіння, необхідно дотримуватися певних вимог (див. Облік цвітіння рослин).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.