Бджільництво - словник-довідник

ФІЗАЛІС — однолітня рослина, цінна овочева культура, належить до родини пасльонових, близький родич помідорів. У культурі поширені два види — мексиканський і суничний.

Ф. мексиканський більш холодостійкий, ніж помідори, Ф. суничний — більш теплолюбний. Бджоли дуже добре відвідують цю культуру навіть при недостатньо теплій погоді. Ф. на кислих ґрунтах росте погано, тому потрібне вапнування. Рослина являє собою розлогий трав'янистий кущ заввишки до 80 см. Листя почергове. Квітки одиночні, зеленувато-жовті, з'являються в місцях розгалуження стебла, за формою нагадують квітки баклажанів. Нектарник — при основі маточки, нектар виділяється рясно. Ф. має плоди зеленого або жовто-зеленого кольору, поміщені в розрослу чашечку, що покриває його у вигляді чохла. Цвіте в червні протягом двадцяти днів.

Ф. — невибаглива рослина, засухостійка. Дає добрі врожаї. Найчастіше її вирощують розсадою. Висаджують у відкритий ґрунт після закінчення заморозків.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.