Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

БРУСНИЦЯ — багаторічний вічнозелений сланкий напівчагарник із родини брусничних. Розповсюджений скрізь. Росте в соснових і змішаних лісах, утворюючи іноді суцільні зарості, серед чагарників, на вирубках і торф'яних болотах. Рослина заввишки 25-30 см. Стебла прямостоячі, гіллясті. Листя округле, оберненояйцеподібне або еліптичне, на краях трохи загорнене. Поверхня листка темно-зелена, блискуча, знизу — ясно-зелена, з бурими крапками. Квітки зібрані в короткі верхівкові пониклі грона з 4-8 квіток. Чашечка чотирироздільна. Віночок біло-рожевого кольору, дзвіночковий. Плід — куляста блискуча яскраво-червона ягода з численними дрібними насінинами. Цвіте Б. у травні — червні, через що занесена в розряд ранньовесняних медоносів. Тривалість цвітіння — 10 днів. З 1 га суцільних насаджень можна одержати від ЗО до 40 кг меду.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.