Бджільництво - словник-довідник

ФРИШ Карл (1886 р.) — відомий німецький учений, дослідник бджолиної сім'ї, який розшифрував «мову» бджіл. 1959 року Ф. у Парижі була вручена премія Калінга, яка щорічно присуджується авторові твору, який сприяв поглибленню наукових знань в області біології. Його книга «Із життя бджіл» перевидавалася в багатьох країнах і користується попитом і зараз. Ф. досліджував способи орієнтації бджіл на місцевості за сонцем, поляризованим світлом і наземними орієнтирами. У своїй книзі «Танці бджіл» Ф. розглянув фізіологічне значення сигналізації у бджіл і назвав їх «танцями».


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.