Бджільництво - словник-довідник

ФРУКТОЗА (левулоза, плодовий цукор) — одна зі складових частин меду. Ф. в 1,7 разу солодша за сахарозу й у 2— 2,5 разу — за глюкозу. Ф. можна виявити в суміші з глюкозою в соках рослин і плодів, але в чистому вигляді вона зустрічається тільки в топінамбурі й цикорії. Ф. дуже повільно утворює кристали, тому сорти меду, у яких міститься багато Ф., тривалий час не кристалізуються.

Ф. — один із найсолодших природних цукрів. Якщо порівнювати її зі звичайним тростинним цукром, то за солодкістю вона перевищує очеретяний більш ніж в 1,5 разу.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.