Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

ЧЕРЕШНЯ — багаторічне велике плодове дерево із родини розоцвітих. Ч. не зносить важких глинистих ґрунтів, а також близько розташованих ґрунтових вод. Кора гладенька, темна. Листя овальне, матове, ясно-зелене, звисає донизу. Квітки схожі з квітками вишні. Плід — кістянка. Необхідне запилення комахами, що збільшує врожайність дерев майже в 15-18 разів. Для результативного запилення бджіл необхідно дресирувати.

Великий інтерес для бджільництва становить дикоросла Ч. Росте у великих кількостях у лісах і лісосмугах, у парках і скверах.. Належить до підсім'ї кістянкових. Заввишки досягає 25- 35 м. Кора гладка, темнозабарвлена. Листя видовжено-яйцеподібне, на краях двоякопильчасте. Квітки білі, зібрані в невеликі суцвіття. Квітки розпускаються одночасно з листям. Плоди — ягоди, різні за розмірами й забарвленням: жовті, рожеві, червоні, темно-коричневі, майже чорні. Цвіте наприкінці квітня — на початку травня.

Ч. дає бджолам нектар і пилок. Сильна бджолосім'я може принести до 2,8 кг нектару в день. На виділення нектару й пилку впливають погодні умови. Найсприятливіша температура для інтенсивного виділення нектару 25-32 °С.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.