Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

ЧЕРПАК використовується для збирання рою. Ч. необхідний у тих випадках, коли неможливо зняти (струсити) осілий рій у підставлену роївню.

Ч. виготовляють у вигляді столової ложки. Кінець Ч., призначений для збирання бджіл, роблять із картону, круглим, діаметром 150-200 мм, від центру вирізують сектор в 50-60 мм (рис. 33), стягають кінці картону, з'єднавши їх, закріплюють. Конус уводять у розщеплений кінець ручки й закріплюють цвяхами. Щоб не травмувати бджіл і матку, конус часто обшивають тканиною.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.