Бджільництво - словник-довідник

ЧОХЛИ використовуються для накривання вуликів під час обробки медоносних культур отрутохімікатами. Роблять їх, як правило, з мішковини. Ч. не дозволяють вилітати бджолам із вулика, до того ж затінюють вулики. Між передньою стінкою вулика (льотком) і чохлом має бути відстань не менше ніж ЗО см.

Щоб бджоли у вуликах не перегрівалися, Ч. постійно змочують водою, а в гніздах попередньо розміщають поїлки з водою. При температурі повітря 40,5 °С і дотриманні всіх перерахованих вище умов, бджоли можуть залишатися у вуликах протягом 2 діб.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.