Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

ШЕРШЕНЬ — велика оса жовто-бурого кольору. Довжина тіла — 26-30 мм. Ш. робить гніздо в землі або укриттях, рідше — відкрито, під дахами будівель. Гніздо будує з пережованої й склеєної слиною деревини. Стільники в гнізді розташовує горизонтально. Зимує одна самка, яка навесні організовує колонію.

Ш. — шкідник бджіл; він розкрадає мед у гніздах, крім того, він убиває бджіл. Упіймавши бджолу, Ш. несе її у своє гніздо, проколює їй медяний зобок і випиває наявний у ньому мед. Труп бджоли Ш. дробить і згодовує своїм личинкам.

Методи боротьби. Руйнують гнізда або використовують отрутохімікати для знищення комах.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.