Бджільництво - словник-довідник

ШПАТЕЛЬ — служить для перенесення личинок із чарунок у штучні мисочки. Роблять його з алюмінієвого дроту з невеликою лопаточкою на кінці. Від якості полірування Ш. залежить успіх роботи з перенесення личинок із бджолиних чарунок у спеціально приготовлені для них штучні маткові мисочки. Личинку беруть із боку спини кінчиком Ш. й обережно поміщають її на корм у мисочці.

Ш. краще робити з алюмінієвого дроту завтовшки 1-1,5 мм. Кінець його сплющують, відшліфовують і надають форму ложечки. Ширина кінчика Ш. не повинна перевищувати 1,5 мм.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.