Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

ШПАТЕЛЬ — служить для перенесення личинок із чарунок у штучні мисочки. Роблять його з алюмінієвого дроту з невеликою лопаточкою на кінці. Від якості полірування Ш. залежить успіх роботи з перенесення личинок із бджолиних чарунок у спеціально приготовлені для них штучні маткові мисочки. Личинку беруть із боку спини кінчиком Ш. й обережно поміщають її на корм у мисочці.

Ш. краще робити з алюмінієвого дроту завтовшки 1-1,5 мм. Кінець його сплющують, відшліфовують і надають форму ложечки. Ширина кінчика Ш. не повинна перевищувати 1,5 мм.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.