Бджільництво - словник-довідник

ШТУЧНІ МИСОЧКИ (див. Мисочка) основа чарунок маточників, виготовлених із воску для штучного виведення маток.

Воскові мисочки для виведення маток зробити досить просто. Для цього з твердої деревини роблять шаблон діаметром 10- 12 мм, закруглюють і відшліфовують один із його кінців. Потім розплавляють трохи воску, ледь остуджують його (до появи плівочки), змочують шаблон водою й занурюють його у віск на глибину 6-7 мм. Через 2-3 с шаблон знову занурюють у віск, але вже на меншу глибину, потім, з невеликим інтервалом, ще на меншу й так кілька разів. Застигла мисочка легко знімається з шаблона. У такий спосіб виготовляють потрібну кількість мисочок.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.