Бджільництво - словник-довідник

ЯЩИК ПЕРЕНОСНИЙ — використовують для перенесення рамок на пасіці. Я. щільно закривається кришкою, щоб бджоли не могли проникнути всередину. У випадку повного розбирання гнізда при детальному огляді бджолиної сім'ї в нього кладуть частину рамок, у ньому підносять до вулика рамки з медом, пергою та стільники зі штучною вощиною. У цей самий Я. п. поміщають усі ті стільники, що виймають із вулика.

Усередині Я. п. до верху торцевих стінок прибиті плічка, на які підвішують рамки. Його місткість — 6-8 рамок. Для зручності перенесення Я. п. обладнаний ручкою.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.