Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

ЯЩИК-ТАБУРЕТ — зручний при роботі на пасіці. У ньому переносять дрібний інвентар та інструмент, що потрібен для роботи з бджолами. Я. складається з трьох відділень: двох бічних і центрального. У бічні відділення кладуть окремо інвентар (стамеску, ніж, ковпачки, молоток, щітку), окремо обрізки стільників, очистки воску, знятого з рамок і стінок вулика, у центральне відділення кладуть гниляки. У кришці-сидінні часто роблять прорізи для зручності перенесення Я. і прибивають чотири ніжки, що робить його схожим на табурет.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.