Бджільництво - словник-довідник

ЯЩИК-ТАБУРЕТ — зручний при роботі на пасіці. У ньому переносять дрібний інвентар та інструмент, що потрібен для роботи з бджолами. Я. складається з трьох відділень: двох бічних і центрального. У бічні відділення кладуть окремо інвентар (стамеску, ніж, ковпачки, молоток, щітку), окремо обрізки стільників, очистки воску, знятого з рамок і стінок вулика, у центральне відділення кладуть гниляки. У кришці-сидінні часто роблять прорізи для зручності перенесення Я. і прибивають чотири ніжки, що робить його схожим на табурет.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.