Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

АКОНІТ — належить до багаторічних трав'янистих рослин родини жовтецевих. Існує близько 300 видів А. Росте у лісах, узліссях, ярах, на берегах рік і молодих лук, зустрічається в різнотрав'ї. Іноді вирощується як декоративна рослина. Рослина отруйна, через це не поїдається тваринами. Стебло тонке, опушене, досягає 50-200 см. Листя велике, рідко й рівномірно розташоване, тверде, розсічене на ромбічні долі. Суцвіття — китиця. Квітки неправильної форми, зібрані з 5 фіолетових листочків. Нектарники розташовані глабоко у квітці. Цвіте в серпні. Бджоли збирають нектар і пилок у незначній кількості.

Корінь складається з порівняно великих бульб. Корінь містить отруйні алкалоїди. Надземна частина рослини отруйна лише перед цвітінням і під час цвітіння. Бджоли, що зібрали з А. нектар або пилок, гинуть, тому рослину треба знищувати.

А. росте переважно на чорноземах підстепової зони.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.