Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

ВАГА БДЖІЛ — визначається для того, щоб знати силу бджолиної сім'ї. Крім того, вага бджіл різних порід неоднакова.

Прийнято вважати, що в 1 кг міститься 11 тис. бджіл з порожніми зобиками. Сім'я, яка щойно відроїлася й у якій усі бджоли із заповненими медом зобиками, важить 4-4,5 кг і вміщає приблизно 35 тис. бджіл, або в 1 кг бджіл налічується близько 7,7 тис. особин. Тому при підрахунках в 1 кг прийнято брати 10 тис. бджіл. Звідси виходить, що сильна сім'я в середньому повинна нараховувати близько 100 тис. бджіл.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.