Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

ВАЛЕРІАНА ЛІКАРСЬКА — багаторічна трав'яниста рослина родини валеріанових. Росте на прибережних і заплавних луках, серед чагарників, у ярах, у лугових і різнотравних степах, поблизу боліт і джерел. Любить вологі ґрунти. Рослина може досягати 2 м заввишки. Кореневище коротке, товсте, густо вкрите численними бурувато-жовтими корінцями. Стебло прямостояче, просте, угорі гілкується, порожнє, циліндричне, борознисте, може бути голим або в нижній частині опушеним. Листя лінійно-ланцетоподібне або яйцеподібне з великозубчастими сегментами. Нижнє — черешкове, верхнє — сидяче. Квітки дрібні, зібрані в волотеві суцвіття, дуже запашні. Забарвлення квіток біле, рожеве або лілове. Цвіте в червні — липні.

Вирощувати В. дуже нескладно, головне — знати її особливості. Насіння найкраще висівати під зиму (на початку листопада), щоб навесні вони одержали досить вологи. Зашпаровують насіння на суглинних ґрунтах на глибину 1,0-1,5 см, на легших — 2 см. Між рослинами залишають відстань 45 см. Зацвітає на другий рік, однак квітконосні стебла необхідно видаляти.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.