Бджільництво - словник-довідник

ВАЛЬЦІ використовують при виготовленні штучної вощини. Існує два види В.: гладенькі й гравіровані.

Гладецькі В. установлюються на стрічкоподібній восковощинній машині. За допомогою їх із товстої воскової стрічки (4,5-5 мм) виготовляють тонкі (1,2-1,5 мм). Поверхня гладеньких В. зроблена з олова, тому, працюючи з ними, потрібно бути обережним, щоб не пошкодити її.

Гравіровані В. бувають двох типів: «максимум» і «напівмаксимум». Між собою вони відрізняються різницею нахилу ромбиків, які видавлюють дно чарунки. У першому кут нахилу складає 120°, у другому — 130°.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.