Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

ВАННА ДЛЯ НАГРІВАННЯ НОЖІВ ємність, що використовується на пасіках при розпечатанні стільників (рис. 5). В. виготовляється зазвичай з металу (нержавіючої сталі, білої жерсті тощо) з таким розрахунком, щоб у неї можна було класти одночасно 2-4 ножі. Із будь-якого м'якого матеріалу у В. робляться підставки для ножів, щоб при необхідності вони знаходилися у воді, а також не тупилися об поверхню В.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.